Zvládli jsme i druhý Most

09.10.2011 20:10

Těžké utkání s ambiciózním protivníkem jsme zvládli! Hrál se výborný basketbal, s obrovským nasazením obou týmů, přičemž skóre se neustále přelévalo z jedné strany na druhou. Naše slabá chvilka přišla na začátku třetí čtvrtiny, kdy jsme prohrávali po trojce hostujícího Rosenbauma o 10 bodů (42 : 52). Zvýšenou aktivitou v obraně i útoku jsme se dostali znovu do zápasu a výsledkem bylo srovnané skóre před závěrečnou čtvrtinou (61 : 61). V posledním dějství utkání se zdálo, že máme více sil, minutu a půl před koncem vedeme o pět bodů. Bohužel přišly dvě ztráty míče a čtyři neproměněné trestné hody a soupeř tak měl poslední čtyři vteřiny na útok. Po odclonění zkouší zakončovat trojkou Malý, ale byl naštěstí neúspěšný. Vítěznou premiéru v našem týmu zaznamenal Lukáš Krombholz. Jediným stínem utkání bylo zranění dvou hráčů, našeho Martina Stavěla a hostujícího Jiřího Víta, při vzájemném souboji pod naším košem.

SLUNETA Ústí nad Labem – BK Baník Most 76 : 74 (21 : 21, 19 : 19, 21 : 21, 15 : 13)

SLUNETA: Zajíc 20 (8/6), Feigl 16 (2/0), Žalud 10 (2 x 3, 2/2), Andrenacci 7 (1 x 3, 2/2), Bednář 6 (2/0), Bartoš 6 (2 x 3), Krombholz 6, Stavěl 3 (1 x 3), Fiala 2 (2/0), Výborný 0 (2/0), Pecina 0

TH: 20/10 (50,0 %)

Most: Rosenbaum 27, Malý 26, Freiberg 8, Belimov 8...

Rozhodčí: Výborný, Vinš (rozhodovali s přehledem)