Zatím dobré

21.01.2018 18:54

Po oboustranně, zejména střelecky, utrápeném výkonu porážíme jednoho z favoritů letošního ročníku Severočeské ligy. Hosté přijeli v osmi a v prvním poločase byli po většinu času vedoucím týmem zápasu (4.minuta druhé čtvrtiny 35 : 25 pro hosty).Naštěstí po našem dobrém závěru odchází oba týmy do šaten za nerozhodnutého stavu 41 : 41. V druhém poločase se produktivita obou celků výrazně zhoršila, např. Levharti zaznamenali z pětadvaceti pokusů jen osm úspěšných trestných hodů. Náš tým je nutno pochválit za dobrou obranu, jen tak dál.

Po třech úspěšných domácích zápasech vyrážíme ven. V pátek 26.1.2018 zajíždíme do Varnsdorfu, kde se v místní sportovní hale od 19,15 utkáme s hráči Slovanu.

SLUNETA Ústí nad Labem – BK Levharti  Chomutov 69 : 61 (20 : 25, 21 : 16, 15 : 12, 13 : 8)

SLUNETA: Zajíc 15 (10/7), Žalud 14 (2 x 3, 6/4), Vorlíček 12 (9/2!!!), Fiala 10 (1 x 3, 5/3), Wagner 8, Bár J. 6, Hálek 4, Bartoš, Andrenacci a Pecina 0, Vágner a Jeřábek nenastoupili

TH: 30/16 (53,3%)

Chomutov: Hartman 21, Karlovský 15, Boyko 13, Drobný 5,...

TH: 31/12 (38,7%)

Rozhodčí: Menšík, Sutr