Zápas v Lounech nás posadil zpět na zem...

16.01.2017 09:58

Že tuto sezónu nehrajeme tak, jako v těch minulých už víme, ale zápas v Lounech odhalil naše letošní slabá místa v plné nahotě. Domácí nastoupili pouze v šesti hráčích, ale ani to neubralo na jich bojovnosti a nasazení. Z naší strany to bylo, až na mírné oživení v druhé půli, odchozené a odfláknuté utkání plné nepřesností. První půle ve své podstatě rozhodla celý zápas a hlavně její druhá čtvrtina, kde domácí předvedli šňůru 16:0. Zónová obrana a agresivní útočný doskok. To byly hlavní atributy lounského vítězství. Z naší strany svitla naděje ve druhé půli, kdy jsme díky zvýšené agresivitě v obraně stáhli manko na 10 bodů, ale i když jsme pak 4x v řadě získali míč, tak se nám na jednociferný rozdíl dostat nepodařilo a domácí zakončili zápas další šňůrou 10:0 na konečných 75:55. Gratulujeme soupeři k parádnímu bojovnému výkonu. Pro nás již třetí prohra v této sezóně.

Basket Academy Louny - SLUNETA Ústí nad Labem 75 : 55 (24 : 16, 24 : 8, 12 : 21, 15 : 10)

Louny: Jakeš 27, Hnátek 19, Peterka 13, Freiberg 10,….

TH: 34/21 (61,8%)

SLUNETA: Zajíc 23 (3 x 3), Pištěcký 10 (3/2), Fiala 8 (2 x 3, 6/2), Žalud 5 (1 x 3), Vorlíček 5 (3/3), Andrenacci 4 (2/2), Bartoš, Feigl, Svoboda, Výborný 0

TH: 14/9 (64,3%)

Rozhodčí: Rosenberger, Bohata