Zahájili jsme vítězně, ale…

15.03.2015 18:33

...Louny nás neuvěřitelně potrápily. Začátek utkání byl přitom v naší režii, ve čtvrté minutě vedeme po trojce Martina Stavěla 12 : 5. Během dvou minut hosté srovnali na 13 : 13. Do poločasu se nám podařilo odskočit na přijatelný rozdíl třinácti bodů (50 : 37). Druhá půle se našemu týmu vůbec nepovedla a několikrát jsme Basket Academy pustili do mírného náskoku. Přesto na začátku poslední minuty zápasu vedeme o pět bodů, ale hosté zvýšenou aktivitou opět po šestkách srovnali. Bereme si oddechový čas a po něm vyhazujeme na obranné polovině soupeře. Balón dostává Ruda Výborný a je hned faulován. Proměňuje jednu šestku a Louny mají na zakončení pět vteřin. Naštěstí již úspěšně vystřelit nestačili. U našeho týmu není moc koho chválit, možná jen dva naše nejlepší střelce a Honzu Mudrocha, který v závěru získal v obraně 3x míč. Snad se při odvetě potkáme s lepší formou!

Druhý zápas semifinále sehrajeme v Lounech v pátek 20.3. 2015 od 19,30. Hraje se v tělocvičně ZŠ 28.října 2173.

SLUNETA Ústí nad Labem – Basket Academy Louny 79 : 78 (23 : 17, 27 : 20, 13 : 19, 16 : 22)

SLUNETA: Stavěl 20 (1 x 3, 8/7), Zajíc 20 (1 x 3, 1/1), Pištěcký 15 (7/5), Feigl 14 (4/4), Fiala 5 (1 x 3), Andrenacci 3 (2/1), Výborný 1 (2/1), Bartoš 1 (2/1), Mudroch 0

TH: 26/20 (76,9%)

Louny: Jakeš 30, Peterka 14, Vacek 10, Vít 9,...

TH: 29/19 (65,5%)

Rozhodčí: Šikner, Rosenberger