Začíná play-off

27.02.2010 17:46

     Příští týden začíná nejdůležitější část letošního ročníku Severočeské ligy, play-off. Náš tým do něj vstupuje zápasy s BK Děčín-juniorka. V letošní sezóně máme vyrovnanou bilanci zápasů, každý tým v dlouhodobé části jednou vyhrál a to doma. Pro náš tým je zejména překvapivé rozhodnutí STK Sev. ČBF, že lépe postavené týmy ze základní části soutěže začínají na palubovce soupeře. Určitě zajímavé je také to, že STK takto rozhoduje v samém závěru dlouhodobé soutěže a ne před vlastním začátkem Severočeské ligy. No nic, v play-off hraném na dva vítězné zápasy, začínáme v pátek 5.3. od 19,15 na palubovce BK Děčín-juniorka. Odvetné utkání pak sehrajeme ve SPORTCENTRU SLUNETA v sobotu 6.3. od 19,00, případný třetí zápas se uskuteční o týden později opět na domácí palubovce (pátek 12.3. od 20,00). Vítěz tohoto klání postupuje do finále soutěže. kde se utká s lepším z dvojice USK Slávie Ústí nad Labem vs. Slavoj BK Litoměřice. Srdečně Vás všechny zveme do SPORTCENTRA SLUNETA, naše cesta za dalším titulem začíná.

 

Vzájemné zápasy v letošní sezóně:

SLUNETA - BK Děčín-juniorka (81 : 97, 95 : 81)

Semifinále play-off Severočeské ligy:

1. zápas 5.3.2010 od 19,15 (ČEZ sportcentrum) BK Děčín-juniorka - SLUNETA Ústí nad Labem

2. zápas 6.3.2010 od 19,00 (SPORTCENTRUM SLUNETA) SLUNETA Ústí nad Labem - BK Děčín-juniorka

příp. 3. zápas 12.3.2010 od 20,00 (SPORTCENTRUM SLUNETA) SLUNETA Ústí nad Labem - BK Děčín-juniorka


Info z tábora soupeře je ZDE.