Z Varnsdorfu s nadějí

07.04.2013 18:03

Kvalitní podívanou s výbornou diváckou kulisou, vítězstvím domácích a nadějí pro nás, to vše nabídlo první utkání semifinále play-off ve Varnsdorfu. Domácí se představili v nejlepší možné sestavě, našemu týmy některé opory opět chyběly. Od prvních minut se hrálo v rychlém tempu bez výraznějších chyb. Varnsdorfští byli lepší ve vymezeném prostoru, když využívali svoji výškovou převahu. Náš tým byl naopak rychlejší při přechodu do útoku a kvalitně bránil, zejména na rozehrávce. Po většinu zápasu se skóre přelévalo a každý tým chvíli vedl. Až v poslední čtvrtině domácí zaveleli k mohutné zteči a začali nám pomalu odskakovat, v 6.minutě závěrečné části vedl domácí celek o 9 bodů 82 : 73. Naši hráči vědomi si důležitosti rozdílu ve skóre nezačali „jančit“, ale trpělivě stáhli výsledek na konečný pěti bodový rozdíl v náš neprospěch. A to není vůbec špatné pro odvetu. Rozhodně jsme tedy nezopakovali výsledek z obdobně hraného play-off sezóny 2007/08, když jsme ve Varnsdorfu prohráli o 22 bodů (74 : 96) a doma horko těžko zachraňovali postup do dalšího kola.

TJ Slovan Varnsdorf  - SLUNETA Ústí nad Labem 85 : 80 (18 : 19, 24 : 20, 26 : 28, 17 : 13)

Varnsdorf: Buben 17, Novotný 16, Voráček 15, Lehroch 10,….

TH: 21/15 (71,4%)

SLUNETA: Stavěl 20 (2x3, 14/10), Feigl 19 (1 x 3, 8/6), Zajíc 17 (7/7), Výborný 12 (2 x 3, 2/2), Bambas 12 (6/2), Pecina 0, Vágner 0, Bár 0, Zikmund 0, 0swald nenastoupil

TH: 37/27 (72,9 %)

Rozhodčí: Šikner, Poživil (oba s přehledem)

Diváků: 250

Záznam z utkání naleznete ZDE.

Všechny naše fanoušky zveme na druhé utkání semifinále play-off, které odehrajeme na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA v pátek 12.4.2013 od 20,00. Budeme Vás potřebovat!!!