Z Děčína po přestřelce s porážkou...

19.11.2018 08:11

Zápas v Děčíně byla jedna velká přestřelka. I konečné skóre tomu odpovídá. K utkání jsme nastoupili s nízkou sestavou. Nic jiného ani nebylo možné, protože opět náš tým sužuje marodka. Rychle jsme vedli 5:0, ale domácí se z našeho úvodního tlaku vzpamatovali a do konce čtvrtiny otočili na 29:19. V obraně to od nás tedy nebyla žádná hitparáda. Nástup do druhého dějství se nám ale povedl a díky úspěšné střelbě a zlepšení v obraně jsme do poločasu ve vedení 48:53.

Čekali jsme po poločasové pauze velký nápor domácích, ale to se nestalo. Pokračujeme v dobrém výkonu a náš náskok v 5.minutě třetí čtvrtiny je už 12 bodů. Vše vypadalo dobře, ale zlepšená hra domácích v útoku a agresivní obrana znamenala, že ještě do konce čtvrtky děčínští otočili. Závěrečná čtvrtina přinesla rozuzlení. Domácí pokračovali v útočné hře a i díky větší rotaci hráčů nás nakonec udolali fytzicky. V závěru nám došel kyslík a děčínští si tak po zásluze došli pro výhru.

Pěkné a bojovné utkání kazili svým necitlivým výkonem rozhodčí. Na obě strany plno nepřesných rozhodnutí, která byla podpořena nesmyslným udělováním TCH pro domácí hráče a lavičku, kterým jsme se sami jako soupeři divili. K tomu arogance při žádosti o vysvětlení od hráčů a trenérů.

Tento pátek (23.11.2018) nastoupíme v domácím prostředí proti stále se lepšícímu Baníku Most. Utkání začíná ve SPORTCENTRU SLUNETA tradičně ve 20,00.

BK Horejsek Děčín – SLUNETA Ústí nad Labem 95 : 85 (29 : 19, 19 : 34, 27 : 21, 20 : 11)

Děčín: Písařík a Unar po 17, Žáček 14, Zuček 11,...

TH: 22/15 (68,2%)

SLUNETA: Feigl 19 (4 x 3, 3/1), Sedlák 19 (4 x 3, 5/3), Sobotka 14 (1/0), Fiala 14 (3 x 3, 6/3), Bár J. 7 (1 x 3, 4/4), Bartoš 5 (8/3), Zajíc 4 (4/4), Andrenacci 3 (1 x 3), Vágner a Jeřábek 0

TH: 31/18 (58,1%)

Rozhodčí: Hendrych, Rom