Vynikající výkon v České Lípě

31.03.2012 12:33

Skvělé utkání jsme odehráli na palubovce nepříjemného soupeře v České Lípě. Ačkoli jsmě opět vyjeli ve velmi úzké sestavě (pouze 7 hráčů), tak lze mluvit o vynikajícím výkonu. Malé hřiště v České Lípě bylo vždy pro nás nepříjemným prostředím a nikdy jsme tak výrazně domácí v jejich hale nepřehráli jako tomu bylo včera. Od záčátku jsme hráli velmi kolektivně a trpělivou hrou při zapojení celé pětky během útoků jsme se rychle dostali do vedení. První poločas vyhráváme bez problémů rozdílem 14 bodů (31:45). Třetí herní období je plně v naší režii a rychlá hra podpořená kvalitním výkonem v obraně nám vytváří rozhodující náskok (9.minuta 46:77). Domácí ještě ve čtvrté čtvrtině korigují (hlavně díky našemu polevení a částečné únavě), takže konečný výsledek není pro českolipské tak krutý, jak tomu chvílemi nasvědčovalo. Celkově však z naší strany velmi vyzrálý výkon a zasloužené vítězství 78:95. Za důležitou zmínku stojí naše 100% střelba trestných hodů (17/17)! Tímto vítězstvím jsme si zajistili konečné 3.místo v tabulce Severočeské basketbalové ligy pro sezónu 2011-2012.

BK Česká Lípa - SLUNETA Ústí nad Labem 78:95 (13:19,31:45,50:77)

Střelci SLUNETA: Stavěl 26 (3x3,5/5), Feigl 21 (3/3), Zajíc 17 (7/7), Žalud 14, Fiala 8 (2x3), Výborný 6 (2/2), Andrenacci 3 (1x3)
Trestné hody: 17/17 100%!!!