Výhra v přípravě proti U19

22.09.2018 10:38

     Včera jsme odehráli přípravný zápas před ostrým startem soutěže. Jako tradičně s U19. Do zápasu jsme nastoupili se silnou "čtvrttunovou" podkošovou dvojící (Martin Anderla, Marek Vorlíček) a právě tato dvojice obstarávala velkou část našich bodů v prvním hracím období. Využívali jsme velké váhové převahy a rychle se ujali vedení. Do poločasu náš náskok narostl na 20 bodů rozdílu. Co bylo překvapivé, tak i v rychlosti jsme mladíkům z U19 stačili a nemalý počet bodů byl z úspěšného rychlého protiútoku. 

     Druhý poločas už byl z naší strany pomalejší. Stále více jsme využívali převahy pod košem. Je však nutné vyzdvihnout oba konce čtvrtin v druhém poločase. Vždy cíleně zahraná akce na Pavla Andrenacciho, který nejprve těžkou střelou z odskoku přes hráče uzavřel třetí čtvrtinu, aby pak úspěšnou trojkou dobré dva metry za velkým obloukem uzavřel tu čtvrtinu poslední. 

     Celkově byl zápas vynikající průpravou. Na celé hřiště na tréninku již dobrých 5 let nehrajeme a tak tyto utkání nás trochu přepnou opět na velké hřiště. Z naší strany budiž vykřičníkem velké množství ztrát. Během sezóny bude třeba si míče více vážit. 

 

SLUNETA Ústí nad Labem U19 - SLUNETA Ústí nad Labem "B" 63:89 (25:45)

Rozhodoval: Jirka Šlaj (Malé Březno) - pískal kvalitně

Diváci: 20