Výhra s Varnsdorfem...

05.10.2020 08:37

První zápas máme za sebou a byla to "slušná jízda". Do zápasu jsme vstoupili výborně. Rychlá hra dopředu a úspěšná střelba. Než se varnsdorfští "probrali", tak to bylo 25:5. Na konci první čtvrtiny pohodlně vedeme 33:15. Ani první polovina druhé čtvrtiny nevykazuje změnu v trendu utkání, když v 16.minutě vedeme 56:31. Skvěle střílí zejména Michal Sedlák, který jen za první poločas dává 25 bodů (5 trojek). Pak se ale kola zadrhnou. Poslední úsek do poločasu prohráváme 0:11! a poločasové skóre je tedy 56:42.
     Ani start druhé půle nám nevychází. Hosté se chytají několika nájezdy a nám v tu chvíli odchází téměř vše. Před poslední čtvrtinou je rozdíl už jen jednociferný (73:64). Poslední dějství nakonec zvládáme, ale bylo to drama až do konce. Hlavně na obranné polovině hřiště nepracujeme dobře. Soupeři díky našemu výpadku narostla křídla. Díky své houževnatosti zvládá, i přes naší výraznou výškovou převahu, doskakovat v útoku a trestat z druhých a někdy i třetích šancí. V závěru zápas vyhráváme, ale nutno uznat, že to byla šichta.
     Bylo to první utkání v soutěži a první basket 5na5 na celé hřiště po více než půl roce. Věříme, že náš výkon bude lepší. Další utkání hrajeme na palubovce silných Teplic.

SLUNETA Ústí nad Labem - Slovan Varnsdorf 94:86 (33:15, 56:42, 73:64)
Body SLUNETA: Sedlák 35 (7x3, 4/2), Houška 17 (1x3, 4/2), Stavěl 15 (1x3, 2/2), Fiala 10 (2x3, 4/2), Anderla 6 (2/2), Bartoš 5 (1x3, 4/2), Bína O. 4 (4/4), Výborný, Feigl bez bodu
Body Varnsdorf: Lehroch 30, Maščuch 27, Kuník 8...