Výhra nad Českou Lípou

12.10.2019 11:19

V pátečním zápase jsme si připsali povinné vítězství nad BK Česká Lípa. Hosté přijeli do Ústí v osmi lidech. I jejich výsledky jsou zatím spíše negativní, když první dvě utkání prohráli o 20 a více bodů a mny jsme chtěli odčinit smolnou prohru z Liberce. Průběh zápasu tomu ovšem úplně neodpovídal. Hosté měli útočné doskoky a velmi často zakončovali jednoduché a otevřené střely. My těžíme z celoplošné obrany a také z rychlého protiútoku. Do poločasu vedeme o 16 bodů (42:26).

Třetí čtvtina je z naší strany ve stylu uspokojení. Naše hra je pomalejší a to hostům vyhovuje. Před poslední částí stahují na 55:32 a celkový projev hry je špatný. Do posledního hracího období opět vytáhneme obranu, zrychlíme výrazně tempo a výsledkem je šňůra 12:2 v rpvních třdch minutách poslední čtvrtiny. Rozdíl ve skóre rychle přeleze dvacetibodou hranici a zápas se pak už jen dohrává. Závěrečné skóre je nízké a je třeba napsat, že z naší strany to rozhodně nebyl hezký basket.

Další utkání hrajeme 25.10. na palubovce děčínské Juniorky.

SLUNETA Ústí nad Labem - BK Česká Lípa 73:52 (23:16, 42:26, 55:42)
Body SLUNETA: Bár 22 (3/0), Sedlák 21 (1x3, 1/0), Sobotka 8, Anderla 7 (2/1), Vorlíček 7 (4/3), Feigl 4, Bartoš 3 (1x3), Zikmund 1 (4/1), Výborný, Stavěl, Andrenacci a Zajíc všichni bez bodu