Vydřené vítězství

04.03.2012 19:24

Dva body zůstávají doma, byť chybělo málo a mohli jsme se soupeřem i podruhé v letošní sezóně padnout. Náš tým, oslabený významnou neúčastí hráčů základní sestavy (Mrázek, Výborný, Bína, Stavěl, Feigl + další), začal zostra třemi trojkami, ale pak se utkání vyrovnalo a hosté obě úvodní čtvrtiny vyhráli o bod. Aby smůly nebylo málo, tak se při doskoku na konci prvního hracího období zranil Pavel Bartoš (výron v kotníku). Od druhé půle nasazujeme zónovou obranu a tou se nám daří hosty zpomalit a nutit k ne příliš úspěšné střelbě za tři body. Protože ani naše zakončení není ideální (zejména trestných hodů), zůstává utkání velmi vyrovnané až do úplného závěru. Ten už byl o zkušenostech a těch máme o něco více než hosté. Pochvalu zaslouží celý tým za bojovnost.

SLUNETA Ústí nad Labem - BK Děčín-Juniorka 76 : 73 (20 : 21, 20 : 21, 18 : 15, 18 : 16)

SLUNETA: Žalud 17 (5 x 3), Zajíc 15 (3 x 3, 2/2), Bednář 15 (3/1), Andrenacci 13 (1 x 3, 4/0), Fiala J. 6 (2/2), Pecina 5 (2/1), Krombholz 4 (4/2), Bartoš 1 (2/1) Zikmund 0 (2/0), Jelínek 0

TH: 21/9 (42,8 %), trojky: 9

Děčín: Dlask 24, Fiala V. 19, Malý 15, Bažant 10...
TH: 20/16 (80,0 %), trojky: 4

Rozhodčí: Pásek (rozhodoval velmi dobře), Malý (???)