Vítězství o bod na postup nestačilo

14.04.2013 22:08

V druhém zápase semifinále jsme doma Varnsdorf o 1 bod přetlačili, ale na postup to nestačilo. Na rozdíl od prvního zápasu hrály oba týmy urputněji v obraně a úspěšnost střelby tím byla výrazně snížena. Nám se povedl začátek utkání, ale jinak se náš náskok pohyboval mezi 5 až 7 body po většinu prvních 20 minut. I druhou polovinu zápasu jsme zahájili ofenzivně a průběžný výsledek se poprvé a naposledy přehoupl přes 10 bodů (43 : 32). Pak se vše vrátilo do starých kolejí, bohužel poslední čtvrtina nám vůbec nevyšla. Soupeř bod po bodu stahoval a přestože mu příliš nevycházely trestné hody, svou zarputilostí zvrátil skóre z obou utkání ve svůj prospěch. V našem celku zahráli dobře Martin Bambas a Petr Feigl, ostatním se toto důležité utkání příliš nevyvedlo. Ve finále Severočeské ligy se Varnsdorf utká se Slavojem Litoměřice.

SLUNETA Ústí nad Labem – TJ Slovan Varnsdorf 62 : 61 (17 : 12, 22 : 20, 12 : 14, 11 : 15)

SLUNETA: Bambas 21 (1 x 3, 10/8), Feigl 14 (6/2), Zajíc 10 (2/2), Stavěl 7 (1 x 3, 6/2), Výborný 5 (2/1), Bartoš 3 (4/3), Pecina 2, Hykš 0, Vágner, Andrenacci, Zikmund, 0swald nenastoupili

TH: 30/18 (60,0 %)

Varnsdorf: Voráček 16, Buben 14, Novotný 8, Beran 8,….

TH: 36/17 (47,2 %)

Rozhodčí: Neuman, Pešek