Vítězství na závěr roku

17.12.2012 22:38

Bez obou nejlepších střelců našeho týmu Zajíce a Stavěla jsme nastoupili proti poslednímu týmu Severočeské ligy. První poločas proběhl z našeho pohledu relativně uspokojivě, tým hrál rychle dopředu a slušně v obraně. Bohužel druhá polovina utkání byla opět špatnou a to na obou stranách hřiště. Hosté ve 4.minutě poslední čtvrtiny stáhli náš náskok na pouhé tři body (59 : 56). Následoval oddechový čas a po něm naše sedmi bodová šňůra, která rozhodla toto utkání. Závěr roku nás nezastihl v optimální formě, přesto se držíme na třetím místě tabulky a v těsném závěsu za vedoucím duem Varnsdorf – Litoměřice. Pochvalu za předvedený výkon rozhodně zaslouží Honza Hykš.

SLUNETA Ústí nad Labem – BK Baník Most „B“ 70 : 61 (21 : 16, 20 : 11, 17 : 20, 12 : 14)

SLUNETA: Hykš 16 (2/2), Výborný 14 (2 x 3, 4/2), Andrenacci 10 (3/2), Feigl 9 (2/1), Bartoš 9 (1 x 3, 4/4), Žalud 9 (2 x 3, 1/1), Oswald 2 (2/0), Zikmund 1 (2/1), Pecina a Jelínek bez bodu

TH: 16/8 (50,0 %)

Most: Belimov 16, Csesznok 15, Hach 13, Franěk 8,...

Rozhodčí: Výborný st., Eisner P. (oba s přehledem)