Vítězná série pokračuje

23.10.2011 21:40

Jen začátek utkání nebyl v naší režii, ve čtvrté minutě první čtvrtiny prohráváme o 7 bodů (4 : 11). Následně zlepšujeme obranu a úspěšnost v útoku (Martin Stavěl 11 bodů za sebou) a přebíráme otěže utkání. Zejména v prvním poločasu se nám daří skoro vše, kupodivu i v rychlosti domácí předčíme. V druhé půlce utkání zvyšujeme náskok až na 22 bodů, ale domácí se vzdát nechtěli. Dvě minuty před koncem vedeme pohodlně o 19 bodů, nicméně během necelé minuty nám vysokoškoláci „nasázeli“ 11 bodů v řadě. Bereme si time-out a poslední minutu zvládáme s přehledem. Naše vítězná série tedy pokračuje, liberecká bez vítězství též.

VSK Slavia TU Liberec - SLUNETA Ústí nad Labem 86 : 94 (17 : 29, 22 : 25, 17 : 20, 30 : 20)

Liberec: Vonička 29, Zmeškal 15, Plašil 10, Priputen 10...

SLUNETA: Stavěl 23 (3 x 3, 4/4), Feigl 22 (5/2), Bartoš 17 (1 x 3, 5/4), Žalud 13 (2 x 3, 2/1), Krombholz 11 (3/1), Bína 4, Fiala 4, Andrenacci 0

TH: 19/12 (63,2 %)

Rozhodčí: Kučera, Poživil (rozhodovali velmi dobře)