Vítězná série pokračuje

24.10.2010 15:25

I v dalším utkání Severočeské ligy jsme zajížděli na palubovku soupeře a tentokrát k jednomu z největších favoritů na vítězství v soutěži. Liberečtí neponechali nic náhodě a nastoupili v plné síle, přičemž v sestavě měli i hráče z Mattoni NBL Smetáka. Začátek zápasu vyšel domácím excelentně a to zejména zásluhou velmi dobré obrany. Náš tým se držel na dostřel jen zásluhou přesných zakončení v posledních vteřinách časového limitu. Druhá čtvrtina vyzněla jasně pro nás a opět to bylo o obraně. V druhé polovině utkání nasadili domácí zónovou obranu a pomaličku začali stahovat náš náskok, tři minuty před koncem prohrávali již jen o dva body (60 : 62). Po oddechovém čase jsme okamžitě odskočili na rozdíl deseti bodů a bylo po utkání. Zápas měl výbornou úroveň, o to více nás těší vítězství a také to, že po čtyřech odehraných kolech jsme na prvním místě tabulky.

Statistika:

VSK Slavia TU Liberec  - SLUNETA Ústí nad Labem 62 : 73 (19 : 17, 8 : 23, 19 : 12, 16 : 21)

Liberec: Smeták 19, Priputen 15, Zmeškal 8, Vonička 8 .....

SLUNETA: Stavěl 16 (2 x 3, 5/4), Žalud 14 (2 x 3, 4/4), Zajíc 10 (3/2), Mrázek 7 (1 x 3, 2/2), Výborný 7 (1 x 3, 2/2), Andrenacci 6 (2/2),  Fiala 5 (1 x 3), Oswald 4 (1 x 3, 2/1), Pecina 4 (2/0)

TH: 22/17 (77,3 %)

Rozhodčí: Poživil, Kučera (pískali velmi dobře)