Vítězná série pokračuje

14.03.2009 23:11

Roudnický tým je v domácím prostředí nebezpečným soupeřem, který těží z tvrdé hry a kvality podkošových hráčů. Náš tým nicméně od prvních minut vedl, domácí družstvo otočilo skóre pouze jedenkrát, a to ve druhé čtvrtině, když nasadilo zónovou obranu (6. minuta II. čtvrtiny 31 : 25 pro Roudnici). Následně se nám začala dařit střelba za tři body a za dvě minuty jsme se opět vrátili do vedení, které jsme již do konce utkání nepustili.

Po šestnáctém kole nám patří první místo v tabulce se čtrnácti vítězstvími a dvěma porážkami, druhé je béčko Litoměřic také se čtrnácti vítězstvími a dvěma porážkami, ale výrazně horším skóre.

BK REAL Roudnice n. L. - SLUNETA Ústí nad Labem 80 : 95 (15 : 22, 22 : 24, 22 : 24, 21 : 25)

Body SLUNETA: Zajíc 27 (3x3, 8/8), Feigl 19 (4/3), Mrázek 17 (2x3, 7/5), Stavěl 14 (2x3, 11/6), Žalud 10 (1x3, 3/3), Vágner 2, Andrenacci 2, Pecina 2, Krupka 2

Body Roudnice: Šašek 18, Novák 16, Bambas 16, Langweil 12

Rozhodčí: Červinka, Kvasný (pískali velmi dobře)