Vítězná série nekončí

27.01.2013 19:03

I po utkání s Roudnicí pokračuje naše vítězná šňůra v roce 2013. V první čtvrtině jsme hostům odskočili na 13-ti bodový rozdíl a tím stanovili vítěze zápasu. Hosté, kteří přijeli se všemi oporami, se snažili, ale na náš tým to ani tentokrát nestačilo. Našemu celku se opět dařila hra po signálech a dobří jsme byli i v obraně. V druhé půli jsme poněkud zvolnili tempo a objevilo se několik nepřesností a airbolů. Naštěstí obrana byla nadále precizní a dva body tak zůstávají doma.
    V příštím kole nás čeká městské derby s týmem USK, který se po rozpačitém začátku vzpamatoval a razantně vstupuje do bojů o první čtyřku. Setkají se taky celky s nejlepší obranou v Severočeské lize. Zápas začíná v pátek 1.2.2013 od 20,00 v hale kolejí UJEP, Klíšská 129.

SLUNETA Ústí nad Labem – BK REAL Roudnice nad Labem 79 : 57 (28 : 15, 17 : 13, 21 : 16, 13 : 13)

SLUNETA: Stavěl 23 (2 x 3, 1/1), Výborný 13 (1 x 3), Žalud 10 (2 x 3), Feigl 8 (2/2), Zikmund 7 (2/1), Bár 6, Pecina 6,  Bartoš 4, Andrenacci 2 (2/0), Oswald 0 (2/0)

TH: 9/4 (44,4%)

Roudnice: Říha 20, Langweil 14, Bambas 7, Červený 6...

TH: 20/14 (70,0%)

Rozhodčí: Pásek, Dub (rozhodovali s přehledem)