Vezeme body z Litoměřic

11.10.2015 21:46

Oba týmy odehrály zápas v oslabených sestavách, ale přesto bylo k vidění pěkné utkání, ve kterém měl náš celek mírně navrch od prvních minut. Vyrovnaná byla u obou týmů střelba za tři body (8 trojek na obou stranách), nás zdobila větší bojovnost a rychlejší přechod do útoku. Dvě minuty před koncem vedeme o 16, ale závěr patřil hráčům Slavoje, kteří snížili náš náskok na konečných osm bodů pro nás. Dobře jsme bránili, stříleli za tři body a hlavně úřadoval Tonda Pištěcký, který se opět začíná dostávat do dobré formy. Jen ta střelba z čáry trestného hodu je špatná, ale to je dlouhodobě naše bolavé místo.

Další utkání, tentokrát doma, odehrajeme v pátek 23.10.2015 od 20,00 s Baníkem Most. Tento tým účinkoval v minulé sezóně ve II. lize.

Slavoj BK Litoměřice „C“  -  SLUNETA Ústí nad Labem 68 : 76 (16 : 22, 12 : 15, 13 : 17, 27 : 22)

Litoměřice: Kodys 18, Teichert 13, Krupka 10, Hrubý 9,….

TH: 14/11 (78,6%)

SLUNETA: Pištěcký 25 (3 x 3, 3/2), Zajíc 16 (2 x 3, 5/4),  Andrenacci 9 (1 x 3), Výborný 8 (2 x 3), Vorlíček 8 (4/0), Vágner 5 (2/1), Bartoš 5 (6/3), Pecina a Jeřábek 0

TH: 20/10 (50,0%)

Rozhodčí: Doksanský, Hendrych