Venku to zatím nejde

28.10.2018 18:04

Utkání se hrálo čtyři minuty, vedli jsme po třech trojkách 11 : 4, a rozhodčí zjistili, že nikdo nepíše zápis. Takže zápas přerušili a pět minut dopisovali stav, střelce a fauly. Přestávka evidentně pomohla domácím, kteří se „zmátořili“ a začali náš náskok stahovat. Ve druhé desetiminutovce nás domácí přehrávali dobrou střelbou. Nám se jako již tradičně letos opět nedařila právě střelba z pod koše a ze střední vzdálenosti a to bohužel rozhodlo. Nedá se nám upřít bojovnost, několikrát jsme dotáhli i vícebodový náskok domácích, ale nějaký ten koš v útoku prostě chyběl. Tak snad příště:-).

Další, opět venkovní utkání základní části Severočeské ligy, nás čeká v pátek 2.11.2018 na palubovce nováčka soutěže ASK Lovosice. Začátek ve 20,00.

Slavoj BK Litoměřice „C“  -  SLUNETA Ústí nad Labem 67 : 65 (17 : 17, 22 : 14, 14 : 19, 14 : 15)

Litoměřice: Bubeník 16, Vrána a Rubeš po 10, Kodys a Bureš po 8,….

TH: 20/10 (50,0%)

SLUNETA: Anderla 13 (8/5), Zajíc 11 (1 x 3, 2/2), Feigl 9 (2 x 3, 4/3), Vorlíček 9 (1 x 3, 7/2), Fiala 8 (2 x 3), Andrenacci 5 (1 x 3, 2/2), Bartoš 4, Zikmund, Sedlák a Sobotka po 2, Vágner 0, Jeřábek nenastoupil

TH: 23/14 (60,9%)

Rozhodčí: Rosenberger, Veselý