Ve Varnsdorfu opět vítězně

18.10.2010 23:24

Zvítězili jsme i ve třetím venkovním zápase Severočeské ligy, přestože jsme postrádali Michala Mrázka, Michala Žaluda a Rudu Výborného. Po velkém boji jsme porazili Varnsdorf, když o našem vítězství rozhodla naše lepší druhá polovina utkání. V prvním poločase se jednalo o velmi vyrovnaný zápas, domácí byli velmi aktivní a dařila se jim i zónová obrana. V posledních dvou čtvrtinách jsme přidali na důraze v obraně (zejména na nejlepšího hráče domácích Voráčka) a ke konci utkání jsme udrželi nervy na uzdě při střelbě trestných hodů. Po třech odehraných kolech jsme na prvním místě tabulky, jako jediní bez porážky a to přestože jsme všechna utkání odehráli na palubovkách soupeřů.

Statistika:

TJ Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí nad Labem 67 : 75 (20 : 20, 15 : 14, 16 : 21, 16 : 20)

Varnsdorf: Voráček 22, Buben 19, Schilling 8, Smrčka 6 .....

SLUNETA: Zajíc 28 (1x3, 7/5), Feigl 22 (1 x 3, 9/7), Fiala 9 (3 x 3), Stavěl 6 (2 x 3, 2/0), Bína 4 (2/0), Andrenacci 3 (2/1), Oswald 3 (2/1), Pecina 0, Zikmund 0

TH: 26/14 (53,8 %)

Rozhodčí: Matějíček (pískal velmi dobře), Menšík