Varnsdorf neměl šanci

08.12.2014 16:37

Dobrým výkonem proti kvalitnímu soupeři jsme se prezentovali ve SPORTCENTRU SLUNETA v posledním domácím utkání letošního roku. Druhý tým soutěže Varnsdorf přijel v plné síle, chyběl jen Buben. To v našem celku mnohé opory chyběly, ale do sestavy se po delší zápasové přestávce vrátil Honza Mudroch a uvedl se na výtečnou. Od třetí minuty jsme nasadili k trháku a zejména u útoku jsme nebyli k zastavení. Od druhé čtvrtiny jsme ještě více utáhli šrouby v obraně a náš náskok narostl až na 29 bodů a to ve třetí minutě poslední čtvrtiny (79 : 50). Pak jsme již hodně střídali, v jednu chvíli se na hřišti sešla sestava čítající dohromady úctyhodných 226 let. Jen poslední minuta se nám nevyvedla, čehož hosté využili ke korekci skóre. Výborné utkání odehráli Tonda Pištěcký a Pavel Zajíc. Náš tým je po odehraných osmi kolech bez porážky první, Varnsdorf zůstává druhý se třemi porážkami.

V pátek 12.12.2014 zajíždíme do Litoměřic na  poslední zápas letošního roku. V hale Na Kocandě se od 18,30 utkáme s céčkem Slavoje. Domácí hrají doma výrazně lépe než venku, ale náš celek se chce s úspěšným rokem 2014 rozloučit vítězstvím.

SLUNETA Ústí nad Labem – TJ Slovan Varnsdorf  85 : 68 (32 : 23, 15 : 9, 27 : 14, 11 : 22)

SLUNETA: Pištěcký 29 (1 x 3, 16/12), Zajíc 21 (3x3, 7/6), Výborný 11 (1 x 3, 1/0), Feigl 9 (1 x 3), Andrenacci 7 (1 x 3), Mudroch 5 (1 x 3), Fiala 3 (1 x 3), Berčík 0, Jelínek 0

TH: 26/18 (69,2 %)

Varnsdorf: Vakulenko 11, Činka 10, Vorálek 10, Lehroch 9,….

TH: 13/8 (61,5%)

Rozhodčí: Pásek, Eisner