Varnsdorf nebyl soupeřem

21.11.2009 14:33

V druhém domácím utkání letošního ročníku Severočeské ligy jsme hostili poslední tým soutěže TJ Slovan Varnsdorf. Hosté, kteří přijeli bez svých největších opor (Voráček, Činka, Sucharda), drželi s naším týmem krok jen v první čtvrtině. Poté již vše připomínalo hru kočky s myší, vždyť již na konci třetí čtvrtiny unikl Varnsdorf jen těsně stovce. V zápase jsme podali oduševnělý výkon, předvedli několik oku lahodících akcí a také jsme se všichni zapsali do střelecké tabulky. Tímto výsledkem jsme zároveň pogratulovali Jirkovi Vágnerovi a sám oslavenec dobrým výkonem oslavil své čtyřicáté páté narozeniny. Poprvé v této sezóně za náš tým nastoupil Honza Mudroch.

Statistika:

SLUNETA Ústí nad Labem - TJ Slovan Varnsdorf 119 : 58 (25 : 20, 37 : 15, 36 : 12, 21 : 11)

SLUNETA: Freiesleben 28 (2x3, 2/2), Žalud 18 (3 x 3), Zajíc 16 (2 x 3, 3/2), Vágner 11 (4/3), Andrenacci 11 (1 x 3, 6/4), Feigl 10 (2/2), Matys 7 (1/1), Fiala 7 (2/1), Zikmund 6 (2/2), Jelínek 3 (1 x 3), Berčík 1 (2/1), Mudroch 1 (2/1)

TH: 26/19 (73,1%)

Varnsdorf: Šišulák 18, Schilling 9, Doležal T. 7, Doležal M. 6, Janoušek 6 ....