V Teplicích vítězně

27.09.2010 18:33

V prvním utkání Severočeské ligy jsme zvítězili na palubovce BK Teplice „B“. Jen prvních sedm minut první čtvrtiny bylo vyrovnaných, pak jsme začali mladým teplickým hráčům ujíždět. Dařila se nám souhra i střelba a dosti dobře jsme bránili. Po poločasové přestávce přešel domácí tým ke změně obrany, z osobní na zónovou. Přestože se mu částečně podařilo před poslední čtvrtinou snížit náš náskok, poslední čtvrtina byla opět v naší režii a v klidu jsme dokráčeli pro vítězství a zároveň po dvou letech zlomili prokletí prohraného úvodního utkání v soutěži.

Statistika:

BK Teplice „B“ - SLUNETA Ústí nad Labem 67 : 82 (17 : 21, 14 : 26, 24 : 18, 12 : 17)

Teplice: Belan 17, Filev 12, Klemsa 9, Žaloudek 9, .....

SLUNETA: Stavěl 25 (1 x 3, 8/6), Feigl 20 (4/2), Zajíc 18 (1x3, 3/3), Mrázek 8 (2 x 3), Žalud 5 (1/1), Fiala 3 (1 x 3), Andrenacci 2 (2/0), Oswald 1 (2/1)

TH: 20/13 (65,0 %)

Rozhodčí: Výborný st., Neuman (pískali dobře)