V poháru končíme

28.09.2011 22:33

Nepovedené utkání jsme sehráli v prvním kole Českého poháru. Vyjma bojovnosti jsme neměli co nabídnout, nedařila se střelba a souhra v obraně i útoku. Několikrát jsme se vrátili do utkání, bohužel poslední úder přišel mezi 4. – 8. minutou poslední čtvrtiny, kdy jsme obdrželi od rozhodčích technickou a diskvalifikační chybu a prohráli tento úsek 0 : 16. Na toto utkání je třeba rychle zapomenout, neboť Severočeská liga běží v rychlém sledu a pohárový výkon by ani na ni nestačil. Dobrý výkon předvedli Jiří Fiala a Marek Zikmund.

SLUNETA Ústí nad Labem – BK Sokolov 58 : 75 (10 : 17, 22 : 19, 12 : 17, 14 : 22)

SLUNETA: Fiala 13 (3 x 3), Feigl 10, Žalud 9 (1 x 3, 6/2), Zajíc 9 (4/3), Stavěl 8 (1 x 3, 3/1)Výborný 5 (1 x 3, 2/2), Pecina 2 (2/0), Andrenacci 2, Zikmund 0

TH: 17/8 (47,1 %)

Sokolov: Ježek 19, Rosenbaum 13, Stariat 12, Polák 8...

Rozhodčí: Neuman, Poživil (rozhodovali dobře)