V pátek to vypukne

26.09.2016 16:08

      Tento pátek se rozeběhne nový ročník Severočeské ligy. Náš celek do soutěže vstupuje jako obhájce titulu, ale letos to nebude s případnou obhajobou vůbec jednoduché. Posuďte sami, z druhé ligy sestoupil Děčín spolu s Varnsdorfem, v Mostě se spojil Baník s BNK a tradičně silné budou Teplice a Louny. Do toho nevyzpytatelné Litoměřice a snad se výkonnostně zvednou i vysokoškoláci z Liberce. Ovšem velkým favoritem ligy bude další celek z Liberce, BA Lynx. Mnozí hráči z tohoto týmu hráli ještě v minulé sezóně druhou nejvyšší republikovou soutěž pod hlavičkou Kondorů a klub se netají postupovými ambicemi. Hraje se dvoukolovým systémem doma – venku, každé mužstvo odehraje pouhých 16 zápasů, a jakýkoliv neúspěch se bude velmi těžko napravovat.  
      Náš tým v úvodním zápase čeká druhý tým loňské tabulky BA Louny. Hosté zřejmě přijedou posíleni o dva bývalé extraligové hráče, Jana Pastyříka (208 cm) a Pavla Freiberga (203 cm). Naopak do našeho týmu se po roční odmlce vrací Michal Žalud a po několika letech absence Otta Svoboda. Takže v pátek 30.9.2016 od 20,00 ve SPORTCENTRU SLUNETA se na Vás, naše věrné fanoušky,  těšíme.