V Mostě výhra díky druhé půli

03.04.2016 15:18

Zápas v Mostě měl stejný scénář jako většina předchozích utkání s tímto soupeřem. Dokud mají mostečtí síly, tak jsou více než zdatným soupeřem. Druhá půle pak je vždy plně v naší režii díky rychlosti a fyzické kondici. Ale pojďme od začátku. První čtvrtina z naší strany tragická v obraně. 29 bodů za čtvrtinu nejsme zrovna zvyklí dostávat, ale jen to dokumentuje sílu mosteckých v úvodech zápasů. Za druhou čtvrtinu, po důrazné domluvě zavíráme "vrata v obraně" a poločas končí výsledkem 41:37. Nástup do druhé půle byl z naší strany raketový. Během dvou minut vyhráváme 13 : 0 a jdeme do vedení, které pak do konce zápasu pouze navyšujeme. Přidáváme i několik úspěšných střel z poza trojkového oblouku (což nám v první půli chybělo) a soupeři utíkáme až na konečných 93:69. Za nás zahrál fantastický zápas Pavel Bartoš, který byl nebezpečný z nájezdu i při střelbě ze střední a dlouhé vzdálenosti.

Další zápas hrajeme až za dva týdny v Teplicích, které už ztratily šanci na titul díky prohře v Lounech 83:78. Utkání se odehraje v pátek 15.4.2016 od 19,00 v sokolovně na Letné, Dr. Vrbenského 10.

BNK Most  -  SLUNETA Ústí nad Labem 69 : 93 (29 : 20, 12 : 17, 15 : 33, 13 : 23)

Most: Čmolík 19, Brisuda 16, Plodek 13, Bravený 11,….

TH: 8/8 (100,0%)

SLUNETA: Bartoš 19 (1 x 3, 7/4), Feigl 18 (2 x 3), Zajíc 17 (1 x 3, 2/2), Pištěcký 15 (12/7), Fiala 11 (1 x 3), Výborný 5 (1 x 3), Jeřábek 4, Pecina 2 (1/0), Andrenacci 2

TH: 22/13 (59,1%)

Rozhodčí: Doksanský, Pešek