V Liberci opět vítězně

31.01.2016 21:03

Těžké utkání s podobným průběhem jako před rokem jsme v Liberci opět zvládli. Hráči Slavie nastoupili v plné síle, v případě vítězství se totiž mohli ještě teoreticky probojovat do finálové skupiny. Vysokoškoláci odehráli výborných třicet minut, kdy náš celek často nestíhal v obraně zastavovat rychlé akce domácích, kteří nám několikrát odskočili na dvojciferný rozdíl. Závěrečnou část utkání a zejména poslední tři minuty jsme zvládli na výbornou, a přestože jsme zápas odehráli v dosti úzké rotaci, tak jsme mladší a vyšší tým domácích znovu fyzicky a herně přehráli.
      Již nyní jsou spolu s naším týmem známy další dva postupující celky do finálové skupiny a to BK Teplice a BA Louny. O čtvrtém se rozhodne mezi BNK Most a Slavojem Litoměřice.

Zbývající dva zápasy základní části Severočeské ligy odehrajeme na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA. V pátek 5.2.2016 budeme od 20,15 hostit tým BK Horejsek Děčín „B“.

Slavia TU Liberec - SLUNETA Ústí nad Labem 90 : 96 (28 : 23, 28 : 27, 19 : 19, 15 : 27)

Liberec: Vonička 29, Janota 16, Teimer 13, Krejčí 12,….

TH: 16/10 (62,5%)

SLUNETA: Zajíc 29 (2 x 3, 7/5), Feigl 24 (2 x 3, 12/8), Vorlíček 18 (8/6), Fiala 12 (1 x 3, 4/3), Andrenacci 6 (1/0), Bartoš 5 (3/1), Výborný 2 (5/2), Vágner 0

TH: 40/25 (62,5%)

Rozhodčí: Šikner, Poživil