V derby vítězně!!!

26.10.2011 14:27

V přímém souboji o první místo tabulky porážíme USK! Nástup máme skvělý, po pěti minutách vedeme 12 : 3. Hra se následně začala vyrovnávat a první čtvrtina končí naším nepatrným náskokem. Ve druhé čtvrtině hosté zvýšili agresivitu v obraně a poločas tak vyhráli o čtyři body. Druhou polovinu utkání začínají opět lépe hosté a v sedmé minutě třetí čtvrtiny vedou o devět bodů (45 : 54). Zvýšeným důrazem v obraně a lepším zakončením v útoku se vracíme do hry, kdy před posledním dějstvím zápasu je stav 59 : 59. Nastává neustálé přelévání ve skóre, ale v posledních minutách jsme o poznání úspěšnější. Pochvalu zaslouží celý tým za bojovnost, vždyť porážíme lídra soutěže se všemi posilami, jak z našeho áčka (Freisleben, Dvořáček), tak z prvoligového Liberce (Martínek). Jen ty trestné hody by mohly být o něco lepší!

SLUNETA Ústí nad Labem – USK Slávie Ústí nad Labem 80 : 77 (19 : 17, 15 : 19, 25 : 23, 21 : 18)

SLUNETA: Stavěl 20 (2 x 3, 5/4), Feigl 14 (14/10), Krombholz 10 (5/2), Zajíc 9 (1 x 3, 4/2), Bednář 8 (7/4), Výborný 8 (1 x 3, 6/5), Fiala 6 (1 x 3, 2/1), Bartoš 5 (1 x 3), Andrenacci 0, Pecina 0

TH: 45/28 (62,2 %)

USK: Banýr 14, Freisleben 13, Vorlíček 12, Martínek 10, Dvořáček 10...

Rozhodčí: Votroubek, Neuman (rozhodovali s přehledem)