Utrápené vítězství

22.02.2015 18:57

Po rozpačitém výkonu vítězíme nad BNK Most a vedeme v sérii 1 : 0 na zápasy. Hosté začali zostra a v páté minutě vedli o deset bodů (5 : 15). Do konce první čtvrtiny jsme náskok trochu stáhli a v druhé desetiminutovce přece jenom přidali na rychlosti a překlopili poločasové vedení na naši stranu. Bohužel naše herní trápení pokračovalo i v druhé půli a jen zvýšená bojovnost rozhodla o našem vítězství před domácím publikem. V celku hostí výborně zahrálo duo Čmolík – Tůma.

Druhý zápas čtvrtfinálové série s BNK sehrajeme netradičně v sobotu 28.2.2015 od 20,00 na palubovce SOŠ Most, Topolová 584.

SLUNETA Ústí nad Labem – BNK Most 79 : 69 (18 : 24, 23 : 11, 23 : 22, 15 : 12)

SLUNETA: Feigl 20 (1 x 3, 8/7), Výborný 16 (1 x 3, 4/3), Zajíc 14 (2 x 3, 1/0), Mudroch 8, Andrenacci 7 (1 x 3), Stavěl 5 (6/3), Bartoš 5 (1 x 3), Vágner 4, Bár 0

TH: 19/13 (68,4%)

Most: Čmolík 26, Tůma 16, Plodek 14, Novák 9,...

TH: 21/15 (71,4%)

Rozhodčí: Šikner, Doksanský