Utrápené vítězství

17.11.2014 18:26

Hosté přijeli jen v šesti a začátek zápasu vypadal na pohodové vítězství. Jenže ve druhé a třetí čtvrtině jsme přestali hrát naši hru, střelba byla žalostná a to zejména z čáry trestného hodu. V dresu BNK začal úřadovat Plodek a ve třetí minutě třetí desetiminutovky prohráváme 40 : 41. Po důrazné domluvě během oddechového času se naše hra zlepšila a nakonec jsme přesvědčivě zvítězili nad snaživým soupeřem.

V dalším utkání Severočeské ligy se střetneme v pátek 28.11.2014 od 20,00 ve SPORTCENTRU SLUNETA s celkem VSK Slávia Liberec. Liberečtí jsou na třetím místě průběžné tabulky.

SLUNETA Ústí nad Labem – BNK Most 79 : 62 (22 : 12, 15 : 17, 17 : 18, 25 : 15)

SLUNETA: Fiala 18 (3 x 3, 2/1), Stavěl 16 (1 x 3, 3/1), Zajíc 13 (1 x 3), Pištěcký 13 (4/1), Žalud 9 (2/1), Výborný 4, Beneš 4, Andrenacci 2 (4/2)

TH: 15/6 (40,0%)

Most: Plodek 27, Tůma 12, Kotiš 8, Bravený 8,...

Rozhodčí: Mašek, Pešek