Úspěšný vstup do sezóny

22.09.2013 19:07

Novou sezónu jsme zahájili úspěšně a s přehledem porazili rezervu Teplic. Vstup do utkání se nám vydařil a v páté minutě vedeme 10 : 1. Bohužel jsme několikrát zahodili jasné šance a domácí nejen srovnali krok s naším celkem, ale na začátku druhé čtvrtiny šli dokonce na chvilku do vedení. Náš tým začal hrát soustředěněji, výborně bránil a hlavně začal proměňovat své šance (vyjma TH). V prvních minutách posledního hracího období vedeme o 20 bodů a přestože snaživý domácí celek ještě stáhl náš náskok, vítězství na úvod sezóny vezeme domů. Velmi úspěšnou premiéru v našem dresu zaznamenal Tonda Pištěcký, autor 20 bodů.

V dalším kole nás čeká derby s USK, které sehrajeme na palubovce VŠ kolejí v úterý 1.10.2013 od 20,00.

BK Teplice „B“ - SLUNETA Ústí nad Labem 60 : 74 (16 : 19, 15 : 18, 15 : 27, 14 : 10)

Teplice: Szabo 20, Klemsa 13, Filev 12, Gaisler 4…..

TH: 18/12 (66,7%)

SLUNETA: Pištěcký 20 (8/6), Krombholz 14 (11/6), Feigl 11 (3 x 3, 1/0), Zajíc 9 (1 x 3, 2/2), Bartoš 9 (1 x 3, 2/2), Oswald 6, Andrenacci 3 (1/1), Vágner 2 (4/2), Zikmund 0, Fiala 0 (2/0)

TH: 31/19 (61,3%)

Rozhodčí: Anton, Šmíd