Úspěšné zahájení

29.09.2015 09:33

Výborná obrana = Vydřené vítězství v Teplicích. Domácí začali zostra, v třetí minutě vedli 9 : 0. Našemu celku se nedařila střelba a zejména trestné hody byly tragické po většinu utkání. Přesto jsme bojovností drželi s teplickými krok a ve třetí čtvrtině rozhodli o našem vítězství. Z poločasového stavu 34 : 29 pro domácí jsme otočili na 42 : 34 pro nás. To byl taky jediný úsek hry, kdy jsme proměňovali šestky (10/8). V třetí minutě závěrečného hracího období vedeme o dvanáct bodů a přestože se domácí ještě pokusili o zvrat v utkání, náš tým si zkušeností a bojovností vítězství nenechal vzít.

Ve druhém kole Severočeské ligy se střetneme na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA v pátek 2.10.2015 od 20,00 s celkem Basket Academy Louny.

BK Teplice  -  SLUNETA Ústí nad Labem 53 : 59 (17 : 13, 17 : 16, 7 : 18, 12 : 12)

Teplice: Eisner 10, Mašek 9, Mazač 9, Gaisler M. 8,….

TH: 10/9 (90,0%)

SLUNETA: Zajíc 14 (9/4), Feigl 14 (7/5), Fiala 11 (2 x 3, 4/3), Andrenacci 7 (1 x 3, 2/0), Pištěcký 5  (8/3), Výborný 3 (2/1), Vágner 2, Bartoš 2, Pecina 0

TH: 34/17 (50,0%)

Rozhodčí: Doksanský, Hendrych