Úspěšná premiéra Martina Bambase

03.03.2013 21:52

V předehrávaném utkání 18. kola základní části Severočeské ligy jsme zvítězili na horké palubovce suverénně vedoucích Litoměřic o 5 bodů. V první polovině utkání jsme nebyli domácím příliš vážným soupeřem a ti nás snadno přehrávali po rychlých akcích. Takže pokud někdo z domácích fandů odešel v poločasové přestávce s tím, že je rozhodnuto, byl asi konečným výsledkem hodně překvapen. I druhou půli zahájili domácí ofenzivně a dali nám rychle ještě 2 koše. Následně, jako mávnutím kouzelného proutku, se vše otočilo. Náš tým začal hrát velmi aktivně v útoku a takřka bezchybně v obraně. Pomalu jsme začali stahovat 24 bodový náskok a domácí rezerva znervózněla. Závěr zápasu nás zastihl v naprosté euforii a výsledkem je senzační vítězství našeho týmu a zároveň první letošní domácí prohra Slavoje. Nejlepším hráčem utkání byl Martin Stavěl, kterému skvěle sekundovali i všichni ostatní členové našeho celku. Úspěšnou premiéru v dresu SLUNETY zaznamenal Martin Bambas, který k nám přestoupil z BK REAL Roudnice. Tímto vítězstvím jsme se s předstihem kvalifikovali do play-off nejlepších čtyř celků ligy. O tom, z jaké pozice zahájíme vyřazovací boje, rozhodne utkání s týmem VSK Slavia TU Liberec, který hostíme na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA v pátek 8.3.2013 od 20,00.

Slavoj BK Litoměřice „B“ - SLUNETA Ústí nad Labem 72 : 77 (23 : 13, 25 : 15, 10 : 21, 14 : 28)

Litoměřice: Chlupsa 15, Krupka 13, Ježek 11, Vakrčka 10, .....

TH: 20/9 (45,0 %)

SLUNETA: Stavěl 32 (5 x 3, 9/5), Zajíc 18 (13/12), Bambas 15 (10/5), Zikmund 5 (4/3), Bartoš 4, Výborný 3 (6/3), Feigl, Andrenacci, Oswald, Pecina bez bodu, Vágner nenastoupil

TH: 42/28 (66,7 %)

Rozhodčí: Šikner (s přehledem), Boček