Ujímáme se vedení

06.04.2014 20:05

Skvělou druhou čtvrtinou porážíme favorizovaný tým Děčína a vedeme tak 1 : 0 na zápasy. Hosté začali zostra, co vystřelili, to dali. Postupně jsme začali hru srovnávat a zejména v obraně se vyrovnávat s rychlostí mladíků z Děčína. Druhá desetiminutovka byla v našem podání z říše snů, dařilo se nám ve všech činnostech. Bylo jasné, že nadupaný tým hostí nemůže připustit další takovou čtvrtinu a po návratu ze šaten začali hráči BK Horejsek stahovat náš náskok. Nejhůře nám bylo tři minuty před koncem zápasu, kdy po proměněných šestkách Pracha byl stav 72 : 69. Ale o našem vítězství nakonec rozhodly trestné hody, které proměňoval zejména Pavel Zajíc (6/6). Výsledkem je naše výhra o sedm bodů a možnost ukončit soutěž výhrou v Děčíně.

Záznam utkání na TVCOM naleznete ZDE.

Druhý zápas finále se uskuteční v sobotu 12.4.2014 od 18,00 v ČEZ sportcentru v Děčíně. Případné třetí utkání bude sehráno v pondělí 14.4.2014 od 20,00 na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA..

SLUNETA Ústí nad Labem -  BK Horejsek Děčín 82 : 75 (21 : 25, 31 : 11, 14 : 21, 16 : 18)

SLUNETA: Bejček 22 (2 x 3, 6/4), Pištěcký 15 (8/3), Zajíc 14 (1 x 3, 10/9), Feigl 12 (1 x 3, 8/3), Výborný 9 (2 x 3, 2/1), Andrenacci 3 (1 x 3), Fiala 3 (2/1), Stavěl 2 (2/2), Žalud 2, Pecina 0

TH: 37/23 (62,2%)

Děčín: Linhart 14, Kroutil 13, Kout 12, Prach 12,….

TH: 37/20 (54,1%)

Rozhodčí: Anton, Rosenberger