Tucet vítězství je na světě

25.01.2015 21:36

Domácí celek, kterému se v mosteckém azylu daří (tři výhry za sebou), nestačil na naši prořídlou sestavu. Celá první půle byla velmi vyrovnaná, přičemž domácí ve snaze porazit náš tým se doslova překonávali. Naši hráči hráli slušně v obraně, ale střelba z větší vzdálenosti se nám vůbec nedařila. Po poločasové přestávce jsme hned zahrozili třemi úspěšnými trojkovými pokusy a začali hráčům Basket Academy pomalu odjíždět. Druhá půle byla o naší kvalitní ofenzivní činnosti, přidané rychlosti a zejména zlepšené střelbě. Domácí přestali stíhat v obraně, hodně faulovali (tři hráči Loun utkání pro pět osobních chyb nedohráli) a kupodivu některým začal docházet „kyslík“. Výsledkem je dvanáctá výhra našeho týmu v tomto ročníku Severočeské ligy.

Další venkovní utkání odehrajeme opět v Mostě, tentokrát s celkem BNK. Hraje se  v pátek 6.2.2015, čas „výkopu“ ve 20,00.

Basket Academy Louny - SLUNETA Ústí nad Labem 64 : 82 (17 : 18, 15 : 14, 15 : 29, 17 : 21)

Louny: Jakeš 22, Hnátek 11, Vít 11, Vacek 9,….

TH: 20/12 (60,0%)

SLUNETA: Pištěcký 30 (15/10), Fiala 17 (2 x 3, 2/1), Feigl 15 (1 x 3, 5/4) Zajíc 13 (1 x 3, 1/0), Bartoš 5 (1 x 3, 4/2), Andrenacci 2 (1/0),

TH: 28/17 (60,1%)

Rozhodčí: Doksanský, Hendrych