Tříminutové tsunami určilo výsledek

04.11.2013 15:30

Výborné utkání s parádním závěrem pro náš tým, to vše bylo k vidění v pátek v Děčíně. Hrálo se rychle a v prvních deseti minutách nám vše vycházelo nad očekávání. Od druhé čtvrtiny se domácí tým začal herně zvedat a postupně ukrajovat z našeho náskoku. Drama vyvrcholilo 3 minuty a 20 sekund před koncem zápasu. Juniorka vedla o 8 bodů (69 : 61) a naše akcie měly velmi nízkou hodnotu. V té době dosti přísně píská rozhodčí Neuman nahraný faul (flopping) domácímu Důrovi a od tohoto rozhodnutí arbitra se domácí již na nic nezmohli. Dáváme dvě trojky, šestky máme 8/8, fantasticky bráníme a šňůrou 18 : 0 rozhodujeme o našem vítězství nad těžkým soupeřem.

Další utkání Severočeské ligy odehrajeme v pátek 15.listopadu 2013 od 20,00 s céčkem Litoměřic na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA.

BK Děčín-juniorka - SLUNETA Ústí nad Labem 69 : 79 (19 : 26, 21 : 15, 10 : 13, 19 : 25)

Děčín: Kout 28, Šporn 10, Linhart 10, Čonka 8….

TH: 15/9 (60,0%)

SLUNETA: Hrubý 22 (1 x 3, 14/9), Zajíc 18 (2 x 3, 9/8), Pištěcký 17 (2 x 3, 10/9), Bartoš 7 (1 x 3), Feigl 5 (1 x 3, 2/2), Pecina 4, Výborný 4, Oswald 2, Andrenacci a Fiala 0

TH: 35/28 (80,0%)

Rozhodčí: Neuman, Kouba