Tragický výkon

10.12.2012 20:46

Tragickým výkonem se náš tým prezentoval v domácím utkání s rezervou Litoměřic. Do zápasu jsme vstoupili nekoncentrovaní, nedávali jsme jasné koše, přecházeli dobré střelecké pozice a v útoku hrál jen hráč s míčem. Postupně jsme srovnali krok s hostujícím celkem a „uplichtili“ poločas. Bohužel druhá půle utkání byla naší nejhorší nejen v letošní sezóně. Naprosto špatně probíhala útočná fáze a našemu soupeři, který taky nepodal výkon z nejlepších, jsme sami usnadnili cestu ke dvěma bodům. Na tento zápas musíme rychle zapomenout a v dalších zápasech hrát o několik tříd lépe. Ostatně již tento týden k tomu budeme mít příležitost, neboť v dalším domácím utkání hostíme v pátek 14.12.2012 od 20,00 ve SPORTCENTRU SLUNETA rezervu Baníku Most.

SLUNETA Ústí nad Labem – Slavoj BK Litoměřice „B“ 48 : 63 (13 : 13, 17 : 17, 10 : 24, 8 : 9)

SLUNETA: Zajíc 16 (1 x 3, 4/3), Výborný 11 (1 x 3), Stavěl 8 (2 x 3, 2/0), Feigl 4 (4/2), Pecina 4, Žalud 2 (4/2), Hykš 2, Bartoš 1 (2/1), Andrenacci 0

TH: 16/8 (50,0 %)

Litoměřice: Krupka 22, Zych 12, Bubeník 9, Rubeš 8,...

Rozhodčí: Výborný st., Vinš