Těžký zápas ve Varnsdorfu pro domácí

12.11.2012 12:29

Oba celky prohrály své poslední zápasy (Varnsdorf v Teplicích a my doma s USK), ale i tak se jednalo o zápas prvních dvou celků tabulky. Domácí se opět sešli v plném složení, což nebývalo v předchozích sezónách zvykem. Pro varnsdorfský basket je to jedině dobře a soutěž tím získává na dramatičnosti a celkově na kvalitě. My jsme odjížděli opět v oslabené sestavě (chyběli Mrázek, Žalud, Hykš, Krombholz, Oswald, Bína). Průběh byl vyrovnaný po celou dobu prvního poločasu. Klíčový únik přišel 90 vtěřin před velkou přestávkou a na startu druhé poloviny utkání. Za stavu 32:32 jsme prohráli tento úsek do poločasu 7:0 a zároveň jsme nezachytili start 3.čtvrtiny. Domáci tak zadělali na rozhodující trhák (+12 bodů) a v druhé polovině už svým výkonem bavili velmi slušně zaplněné hlediště. Nakonec pro domácí zasloužené vítězství. Poslední dvě těžká utkání jsme nezvládli a další nelehký zápas nás čeká tento pátek doma s Juniorkou Děčín, která hraje velmi rychlý "mladý" basketbal. Do sestavy by se měli vrátit Michalové Mrázek a Žalud, také Honza Hykš s Bofkou Oswaldem. Naopak bude chybět Petr Feigl, který zápas ve Varnsdorfu nedohrál (výron v kotníku). Utkání začíná tento pátek ve 20:00 ve SPORTCENTRU SLUNETA.

TJ Slovan Varnsdorf -  SLUNETA Ústí nad Labem 87 : 72 (21 : 16, 18 : 16, 29 : 23, 19 : 17)

Varnsdorf: Novotný 25, Šišulák 19, Voráček 17, Buben 9,…

SLUNETA: Stavěl 30 (6x3, 8/6), Zajíc 13 (3x3, 6/2), Výborný 10 (1 x 3, 2/1), Vágner 6 (1 x 3, 4/3), Feigl 6 (4/2), Andrenacci 3 (1 x 3), Zikmund 2, Bartoš 2 (4/2), Bár a Pecina oba bez vstřelených bodů

TH: 28/16 (57,1 %)

Rozhodčí: Boček (tragédie a nepřesné výroky na obě strany), Hošek (pískal dobře)

Diváci: 150 (velmi dobrá atmosféra)