Těžký zápas v Roudnici nad Labem jsme zvládli

21.10.2012 22:11

Těžší než jsme si mysleli byl zápas v Roudnici nad Labem. Domácí se oproti standardu minulých sezon sešli v opravdu hojném počtu a od začátku nepotvrzovali, že jsou posledním týmem v tabulce SČL. Jedna z rozhodujících bodových "šňůr" z naší strany přišla před koncem poločasu, kdy jsme odskočili na osmnáctibodový náskok. Domácí ještě v průběhu druhé půle "kousali" a dokázali se přiblížit na osm bodů rozdílu, ale díky nekoncentraci a hádce uvnitř týmu se o šanci na lepší výsledek připravili sami. Nakonec tedy výhra o čtrnáct bodů, která nás drží stále na prvním místě soutěže. V příštím kole nás čeká derby s USK Slávie Ústí nad Labem.

BK REAL Roudnice nad Labem -  SLUNETA Ústí nad Labem 58 : 72 (12 : 20, 10 : 19, 21 : 18, 15 : 15)

Roudnice: Říha 15, Bambas 13, Šašek 10, Teichert 10,….

SLUNETA: Stavěl 30 (2x3, 7/4), Zajíc 23 (1x3, 4/2), Žalud 8 (2x3), Pecina 6 (2/2), Výborný 5 (4/3), Vágner 0 (2/0), Andrenacci, Zikmund, Bartoš, Bár všichni bez vstřelených bodů

TH: 19/11 (70,0 %)

Rozhodčí: Pásek, Eisner (oba s přehledem)