Těžké utkání s Louny

16.01.2011 16:27

Kdo čekal jednoduchý zápas, byl asi překvapen, protože hostující hráči nám byli tři čtvrtiny utkání vyrovnaným soupeřem. Přijeli sice jen v sedmi, ale s posilou ze Španělska Davidem Teixeirou. Náš tým celou první polovinu utkání špatně bránil a tak mohli hosté dávat jednoduché koše. Teprve od druhé půle se obrana zlepšila a do poslední čtvrtiny se šlo za nerozhodnutého stavu 62 : 62. V poslední čtvrtině jsme ještě přidali v obraně a rozhodli tak toto napínavé utkání. Nadále bez prohry kralujeme Severočeské lize, a protože druhý Baník Most zaváhal v Litoměřicích, náš náskok se zvýšil již na čtyři body.

SLUNETA Ústí nad Labem – TJ Sokol Louny 84 : 72 (20 : 21, 25 : 26, 17 : 15, 22 : 10)

SLUNETA: Feigl 26 (3 x 3, 2/1), Stavěl 20 (2 x 3, 2/0), Žalud 10 (2 x 3), Zajíc 9 (3/3), Andrenacci 9 (1 x 3, 1/0), Bár 4, Zikmund 2, Oswald 2, Pecina 2, Fiala 0

TH: 8/4 (50,0 %)

Louny: Vít 18, Peterka 16, Teixeira 16, Polan 9.....

Rozhodčí: Doksanský, Martínek (pískali velmi dobře)