Střelecký souboj vyhrál Michal Sedlák...

05.03.2018 14:42

…ale s Teplicemi přesto v této sezóně podruhé prohráváme. Nedá se nám upřít snaha, ale hostující tým byl ve skóre vždy o něco napřed a i přes naši snahu odváží ze SPORTCENTRA SLUNETA dva body. Náš tým bojoval a zejména v posledních minutách utkání jsme se přiblížili hostům na dostřel, ale množství chyb, které v utkání „spácháme“ na vítězství s tak kvalitním soupeřem prostě nestačí. Škoda, že jen necelou minutu odehrál náš ostrostřelec Michal Žalud, kterého loktem poslal k zemi hostující Eisner (zákrok nebyl rozhodčími potrestán?!).

Na naše konečné umístění v základní části Severočeské ligy si tak musíme počkat do posledního kola a výsledky našich soupeřů. To rozhodne o našem účinkování ve skupině o 4. – 6., případně 7. – 9. místo.

SLUNETA Ústí nad Labem – BK Teplice 74 : 79 (15 : 16, 16 : 25, 14 : 25, 28 : 24)

SLUNETA: Sedlák 30 (6 x 3, 4/4), Bár J. 13 (1 x 3, 5/4), Zajíc 11 (1 x 3, 4/2), Anderla 10 (4/4), Bartoš 6 (6/3), Fiala 2, Hálek 2 (2/0), Andrenacci, Pecina a Žalud 0, Vágner a Jeřábek nehráli

TH: 27/17 (63,0%)

Teplice: Eisner 24, Havelka 18, Wiedner 11, Kubizňák T.10,...

TH: 43/21 (48,8%)

Rozhodčí: Tesař, Rom