Statistika mistrovské sezóny

22.04.2014 17:41

      Po dvou třetích místem stanul náš tým opět na vrcholu. Podařilo se nám vhodně doplnit tým (Antonín Pištěcký, Tomáš Hrubý), dobrá byla tréninková a zápasová docházka, na play-off se vrátil Martin Stavěl, z áčka vypomohl Jan Bejček a zejména ve finále se mnozí potkali s výtečnou formou. Je super, že od našeho postupu do nejvyšší regionální soutěže v sezóně 2000/01 stále obsazujeme medailové příčky (9 x první, 1 x druhé a 4 x třetí místo). Na pozici nejlépe střílejícího hráče našeho týmu se usadil Tomáš Hrubý, tento hráč měl i nejlepší průměr bodů na utkání. Pavel Zajíc nastřílel nejvíce trojkových košů a měl nejlepší procento proměněných trestných hodů. Statistika je zde: Statistika SLUNETA 2013-2014.doc (60928)

Konečné pořadí Severočeské ligy 2013 – 2014:

  1. SLUNETA Ústí nad Labem
  2. BK Horejsek Děčín
  3. TJ Slovan Varnsdorf
  4. Slavoj BK Litoměřice „C“
  5. BNK Most
  6. USK Slávie Ústí nad Labem
  7. VSK Slavia TU Liberec
  8. Basket Academy Louny
  9. BK Teplice „B“
  10. BK SLUNETA Ústí n.L. - juniorka

Právo postupu do Severočeské ligy si z oblastního přeboru vybojoval celek BK Levharti Chomutov.