Stále bez porážky

30.11.2014 15:48

V nepříliš pohledném utkání porážíme vysokoškoláky z Liberce. Ti přijeli jen s pěticí hráčů a snažili se hrát „ekonomicky“, tedy, aby vydrželi celý zápas. Tento záměr se jim povedl a to i zásluhou našeho týmu, který hosty místy šetřil. Nicméně od prvních minut vedeme, ač hráči VSK zkoušeli různé druhy obran. Zejména hru na zónovou obranu hostí jsme zvládli dobře a to zvláště zásluhou Michala Žaluda, který během minuty vstřelil tři trojky (4. minuta druhé čtvrtiny), celkově jsme pak zaznamenali devět úspěšných tříbodových košů. V šesté minutě třetí čtvrtiny hosté stáhli na rozdíl jedenácti bodů (58 : 47), ale po důrazné domluvě během oddechového následuje naše třinácti bodová šňůra, která rozhoduje o vítězi.

V posledním domácím zápase letošního roku přivítáme na palubovce SPORTCENTRA SLUNETA druhý tým tabulky TJ Slovan Varnsdorf. Začíná se ve 20,00 v pátek 5.12.2014.

SLUNETA Ústí nad Labem – VSK Slavia TU Liberec 87 : 65 (25 : 15, 24 : 20, 24 : 17, 14 : 13)

SLUNETA: Pištěcký 20 (3/2), Žalud 20 (4 x 3, 5/4), Zajíc 15 (1 x 3), Fiala 12 (2 x 3, 1/0),  Andrenacci 6 (1 x 3, 2/1), Feigl 6, Jelínek 5 (1 x 3), Beneš 3 (1/1)

TH: 12/8 (66,7%)

Liberec: Zmeškal 12, Priputen 17, Krejčí 14, Šviha 12,…..

TH: 8/4 (50,0%)

Rozhodčí: Menšík, Mašek