Sluneta rozdávala fotbalovou radost v Sebuzíně

25.07.2012 08:40

      Nedílnou součástí naší letní přípravy se už stal turnájek v malé kopané v Sebuzíně, kam pravidelně jezdíme rozdávat radost, pohodu a životní optimismus místním fotbalovým nadšencům. A tak v sobotu 21. července náš letos čistě baskeťácký výběr opět přijel potěšit sebuzínské fanoušky. Přestože konečné umístění (nepostoupili jsme ze skupiny) úplně neodpovídalo našim za každých okolností mistrovským ambicím, rozhodně jsme fanouškům (hlavně malej Zajda a starší malej Ziky) a fanynkám nabídli některé úžasné kousky.

Herně se nám příliš nevydařil vstup do turnaje a první dvě těsné prohry (hlavně ta s domácími i trochu nezasloužená) nás postavily do složité situace. Následně jsme se vypnuli ke skvělému výkonu proti pozdějšímu postupujícímu týmu Tuttipizzy, který přes náš drtivý tlak uhájil šťastnou remízu 2 : 2.

Konec našim postupovým šancím přinesl zápas se Sebuzínskými mladíky, kdy jsme zřejmě pod vlivem skvělého guláše a neméně skvělého piva vůbec nebránili a zaslouženě jsme podlehli.

Na úplný závěr, kdy už jsme neměli šanci na postup, jsme přesto ještě našli motivaci a připravili divákům jedinečný zážitek. Po velmi vyzrálém výkonu jsme sešlehli loňské finalisty Drny 3 : 2 a ukázali všem, že i v malé kopané jsme schopni mistrovských výkonů.

Následně jsme poděkovali divákům a šli jsme se poradit, jakou výmluvou se pokusíme Jelenovi, který nás přijel podpořit, zdůvodnit náš nečekaný nepostup.

Nakonec jsme to zaslouženě hodili na ředitele turnaje Zajdu - hrálo se s moc velkými míči na moc malém hřišti :-)

 

Sestava našeho týmu

Žaldy v bráně, podal skutečně výborný výkon

Obrana Péca, Zajda, Knottke

Útok Míra, Ziky, Mráza a Doci

Děkujeme též všem manželkám a přítelkyním za podporu při turnaji.