Slavoj neměl šanci

17.11.2013 21:03

Povedené utkání, ve kterém jsme přehráli céčko Litoměřic. Základ hostujícího týmu tvoří hráči, kteří v minulé sezóně vyhráli Severočeskou ligu a i letos pokračují v dobrých výsledcích. Před naším vzájemným utkáním měl Slavoj stejnou bilanci jako náš tým (4 vítězství a 2 prohry). Nám se povedl vstup do zápasu a po celých 40 minut jsme přehrávali hosty aktivní hrou v útoku a precizní obranou. Po dlouhých letech jsme konečně mohli zásluhou zejména Tomáše Hrubého uplatnit výškovou převahu. Hosté se snažili, ale rozdíl ve výkonnosti byl patrný. Škoda jen zranění Jiřího Fialy v první čtvrtině (kotník), vypadá to na 2 -3 týdny klidu.

Další utkání nás čeká v pátek 22.11.2013 od 19,30 s nováčkem soutěže BA Louny. Tento tým třikrát za sebou zvítězil a posouvá se tabulkou vzhůru. Hraje se v hale ZŠ Přemyslovců.

SLUNETA Ústí nad Labem – Slavoj BK Litoměřice „C“ 93 : 58 (31 : 15, 20 : 18, 21 : 15, 21 : 10)

SLUNETA: Hrubý 24 (1 x 3, 8/5), Zajíc 16 (2 x 3, 3/2), Pištěcký 16 (10/6), Feigl 12 (2/2), Oswald 9 (2/1), Výborný 8 (2 x 3), Andrenacci 6 (1 x 3, 2/1), Pecina 2, Vágner 0, Fiala 0

TH: 27/17 (63,0 %)

Litoměřice: Zbroj 10, Kodys 9, Košárek 8, Teichert 8,….

TH: 15/9 (60,0 %)

Rozhodčí: Výborný, Dorník