Šlágr podzimu pro domácí

21.10.2013 19:04

Výborné utkání s fantastickou diváckou kulisou a šťastným koncem pro domácí, to vše nabídl zápas ve Varnsdorfu. Náš celek, oslabený absencí zejména podkošových hráčů, vstoupil do utkání neohroženě. Bohužel se nám vůbec nevyvedl závěr druhé čtvrtiny, kdy domácí tým svou aktivitou a bojovností odskočil až na patnácti bodový rozdíl. Na začátku druhé poloviny zápasu ještě domácí navýšili skóre (52 : 33), ale náš tým se „zmátořil“ a postupně začal stahovat náskok Slovanu. Pět minut před koncem hrací doby jsme se na domácí dotáhli a dokonce šli o čtyři body do vedení. Bohužel jsme neproměnili dvě jasné tutovky a domácí, hnaní skvělým publikem, výsledek opět otočili ve svůj prospěch. Škoda, přesto náš celek odjížděl z Varnsdorfu se ctí. Po čtyřech odehraných kolech je Slovan Varnsdorf bez porážky na prvním místě, nám patří v tabulce páté místo s bilancí dvou vítězství a dvou porážek.

V dalším zápase Severočeské ligy hostíme na domácí palubovce vysokoškoláky z Liberce. Hostující tým ve čtvrtém kole soutěže poprvé vyhrál a jistě bude mít snahu odpoutat se od dna tabulky. Zápas začíná od 20,00 v pátek 25.10.2013 ve SPORTCENTRU SLUNETA.

TJ Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí nad Labem 80 : 73 (22 : 20, 26 : 13, 13 : 22, 19 : 18)

Varnsdorf: Lehroch 22, Horáček 19, Voráček 12, Šišulák 9 …..

TH: 17/10 (58,8%)

SLUNETA: Zajíc 20 (1 x 3, 8/7), Feigl 18 (3 x 3, 4/3), Bartoš 12 (2 x 3, 2/0), Výborný 11 (2 x 3, 2/1), Oswald 7 (2/1), Andrenacci 2, Fiala 2 (2/2), Vágner 1 (2/1)

TH: 22/15 (68,2%)

Rozhodčí: Šikner, Menšík