Skvělý výkon přinesl jasné vítězství proti USK Ústí nad Labem!

27.09.2008 14:59

Včera jsme nastoupili v 2.kole OP1 proti domácímu družstvu USK Ústí nad Labem. Domácí byli papírovým favoritem zápasu vzhledem k tomu, že loňskou sezónu hráli ve 2.lize. Utkání mělo rozhodně nádech derby a sestavy obou družstev slibovaly pěkné utkání. Nakonec ale bylo vše jinak. Náš tým začal skvěle a od samého začátku diktoval tempo hry. Již první čtvrtina jasně patřila nám (11:22). Ve druhé čtvrtině mladý tým USK značně zrychlil a tím i v její první části zkorigoval skóre. Opět ale zahrály své naše zkušenosti a do přestávky svítilo na ukazateli skóre 37:51. Třetí a čtvrtá čtvrtina dala zápasu jasné rozřešení. V této části hry náš výkon gradoval a skóre v náš prospěch narůstalo. Místy byl rozdíl i 30-ti bodový. Celkově jsme odehráli vynikající zápas a po prohře v Teplicích jsme ukázali, že naše aspirace na obhajobu titulu jsou oprávněné.

USK Ústí nad Labem - SLUNETA Ústí nad Labem 62:87 (37:51)