Sezónu jsme zakončili vítězstvím

08.04.2012 16:08

Zápasy s Teplicemi byly vždy brány jako derby a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Ačkoli v utkání šlo jen o čest, tak se závěr stal trochu zbytečně vyhroceným. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a rychle jsme prohrávali 4:10. Zlepšenou hrou v obraně a díky pár jednoduchým košům v závěru čtvrtiny skóre obracíme na 23:17. V druhém hracím období nám opět chyběla disciplinovanost a také díky zónové obraně teplických prohráváme v poločase o jediný bod 41:42. Druhá půle navazuje na závěr té první a hosté stále drží jednobodové vedení i před poslední čtvrtinou. V té nakonec díky zkušenostem a také díky větší vůli po vítězství odskakujeme soupeři na dvouciferný rozdíl ve skóre, což je nakonec pro výsledek rozhodující (konečný výsledek 83:74). Sezónu tedy zakončujeme výhrou a potvrzujeme 3.místo v Severočeské basketbalové lize v sezóně 2011-2012 s bilancí 15 výher a 5 porážek (doma s Litoměřicemi - venku s Juniorkou Děčín, Varnsdorfem, Litoměřicemi a Baníkem Most). O konečný titul a také právo postupu do II.ligy si to v přímém souboji rozdají domácí rezerva Litoměřic a hostující mostecký Baník (oba týmy zatím pouze s dvěma porážkami v této sezóně).

V nejbližších dnech bude na našich stránkách závěrečné hodnocení sezóny včetně statistik. Od příštího týdne opět přezouváme do kopaček a zahajujeme tu fotbalovou část sezóny. Fotbal budeme samozřejmě prokládat i tenisem, abychom se dobře připravili na letošní tenisový turnaj SLUNETA CUP 2012 v Raspenavě.

SLUNETA Ústí nad Labem - BK Teplice „B“ 83 : 74 (23 : 17, 18 : 25, 18 : 18, 24 : 14)

SLUNETA: Feigl 19 (1 x 3, 4/2), Žalud 13 (3 x 3, 2/2), Zajíc 13 (4/3), Andrenacci 13 (1/1), Stavěl 12 (2 x 3), Zikmund 4 (1/0),  Výborný 3 (2/1), Fiala 2, Pecina 2 (2/0), Bartoš 2, Jelínek 0

TH: 16/9 (56,3 %)

Teplice: Filev 18, Klemsa 17, Havelka 9, Perner 7...

Rozhodčí: Pešek Lukáš (místy nepískal vůbec na obě strany), Eisner Petr (pískal dobře)