Sezóna zrušena bez náhrady

23.03.2021 13:07

     Jak už jsme všichni tušili, že se stane, tak se naplnilo. Tato sezóna byla bez náhrady zrušena díky pandemické situaci. Náš tým od prosince neměl žádný společný trénink a příprava tak probíhá individuálně. Odehráli jsme jediné soutěžní utkání a jsme zase o rok starší. Je to už druhá, po sobě jdoucí sezóna, která byla zasažena tím, co se děje. Situace nás mrzí, ale zdraví je to nejdůležitější. Oficiální vyjádření ČBF - Severní Čechy je zde.

     Náš tým nyní bude čekat na povolení venkovního sportování a vrhne se do klasické fotbalové a také tenisové přípravy. Máme stále v plánu pravidelný tenisový turnaj ve čtyřhře, který se bude konat v polovině června (pokud situace dovolí) v Milovicích. 

     Je otázkou, jak dopadne stav týmů v kraji v naší soutěži po skončení pandemie a všech opatření. I náš tým to jistě poznamená a sami jsme zvědaví, v jakém počtu se sejdeme. Věříme, že touha po sportu nakonec vyhraje a budeme moci pokračovat. Náš tým toho hodně zažil a velká část našich členů věří, že tým se udrží.